Archeologen vertellen: de verborgen geschiedenis van het Molenvlietpark

P&R Hoornwijck

Prehistorie Romeinse Tijd Middeleeuwen Moderne Tijd WO II

Ga in gesprek met archeologen en ontdek het verleden van het Molenvlietpark

Tijdens de Nationale Archeologiedagen komt het verleden van het Molenvlietpark tot leven. Onder dit groene park in Den Haag liggen eeuwen aan geschiedenis verborgen en die ontdek je samen met archeologen van de gemeente Den Haag.

Bij het startpunt in het park (aan de kant van s-Gravenmade) staan van 11.00 tot 17.00 uur archeologen klaar om hun verhalen te delen. Je kunt hier in gesprek gaan, vragen stellen over hun werk en archeologische vondsten van dichtbij bekijken.

Loop de route door het park en neem onderweg doormiddel van QR-codes een kijkje in het verleden van het gebied. Zo ontdek je het verhaal achter het landschap en verken je verschillende historische tijdlagen.

Wil je het park samen met een archeoloog verkennen? Sluit dan aan bij een begeleide wandeling om 12.00 uur en om 14.00 uur.

De route is niet lang en er is een verkorte wandelmogelijkheid, zodat iedereen op zijn eigen manier kan meedoen. Of je nu langskomt voor een gesprek, een wandeling maakt of gewoon nieuwsgierig bent naar wat er onder je voeten verborgen ligt: je bent van harte welkom!

Komt u met het ov? Kom dan naar Den Haag, Laan van 's-Gravenmade

Komt u met de auto? Parkeer dan in de P&R Hoornwijck

Komt u met de fiets? Kom dan naar het Molenvlietpark aan de kant van Laan van 's-Gravenmade
  • vr. 19 juni 2026

11:00-17:00, begeleide wandelingen om 12:00 en om 14:00

  • Wandeling

Praktisch

  • Leuk voor alle leeftijden
  • Toegang gratis

Locatie

P&R Hoornwijck
Laan van Zuid Hoorn 38
2289 AA Rijswijk
Zuid-Holland

Organisator

Archeologie Den Haag

Logo Archeologie Den Haag

Volg ons